Biznes KartyWizytówkiUlotkiPapiery firmowePlakatyKoperty firmoweNotesyTeczkiKarty pocztoweKalendarzeKatalogiSegregatoryPlaneryDruk wielkoformatowyPodkładki pod mysz
NaświetlarniaSkanowanieDruk cyfrowyProof cyfrowy
SpiralowanieBroszurowanieZbieranieFoliowanielakierowanieOprawa klejonaListwowanieDziurkowanieNumerowanieNacinanieRegistryBigowanie i perforacja
Wymogi dla prac dostarczanych do składu

1. Teksty oraz treści które mają być umieszczone w projekcie zapisane w dokumencie tekstowym, zapisane w formacie: RTF, .DOC.

2. Wykresy, rysunki, tabele w programie Microsoft EXEL (rozszerzenie .XLS) z całym arkuszem kalkulacyjnym.

3. Wszystkie dodatkowe materiały typu loga, zdjęcia powinny być dostarczone w osobnym plikach źródłowych, w wersji wektorowej (.ai, .cdr, .eps, .pdf) lub bitmapowej w rozdzielczości 300 dpi w skali 1:1 (rozmiar rzeczywisty) w CMYK (.psd, .tif).

4. Zdjęcia, mapki, loga – w skali 1:1 (rozmiar rzeczywisty) w rozdzielczości 300 dpi, w CMYK (.psd, .tif). Skanowane zdjęcia i materiały – w skali 1:1 (rozmiar rzeczywisty) w rozdzielczości 300 dpi, w CMYK (.psd, .tif). Zdjęcia z aparatów cyfrowych, poprawnie zapisane w dużej rozdzielczości.

Jeżeli zdjęcie jest w rozdzielczości 72 dpi w rozdzielczości 1024x768 (~36x26cm) uzyskamy zdjęcie w wymiarze 9x6cm w rozdzielczości 300 dpi.

Zdjęcia możemy pozyskiwać z różnych serwisów internetowych, gdzie po uiszczeniu odpowiedniej opłaty uzależnionej od rodzaju wykorzystania zdjęcia i źródła przesyłany jest plik w odpowiedniej rozdzielczości. (np. http://www.istockphoto.com/SXCoffer, http://pl.fotolia.pl, http://www.sxc.hu)Rejestracja | Regulamin
Bigowanie (zaginanie) - proces introligatorski polegający na odciskaniu (wgniataniu) rowków w papierze lub kartonie w celu ułatwienia jego zaginania.