Biznes KartyWizytówkiUlotkiPapiery firmowePlakatyKoperty firmoweNotesyTeczkiKarty pocztoweKalendarzeKatalogiSegregatoryPlaneryDruk wielkoformatowyPodkładki pod mysz
NaświetlarniaSkanowanieDruk cyfrowyProof cyfrowy
SpiralowanieBroszurowanieZbieranieFoliowanielakierowanieOprawa klejonaListwowanieDziurkowanieNumerowanieNacinanieRegistryBigowanie i perforacja
Proof cyfrowy

Wysoka szybkość druku, wysoka jakość i wierne kolory, solidna konstrukcja, to tylko kilka cech tego systemu. System pozwala na wydrukowanie odbitki kolorystycznej w sposób szybki i wiarygodny, w taki sam sposób, jak będzie on wyglądał po wydrukowaniu na maszynie drukarskiej. Wydruk próbny wykonywany za pomocą Color Proofera może być dostarczony do drukarni jako pełnowartościowa próba kolorystyczna.

 

System proofingu cyfrowego firmy EFI cechuje bardzo wysoka zgodność kolorystyczna z proofem analogowym. Zgodność kolorystyczna podlega regularnej surowej kontroli spektrofotometrem Eye One Pro. Każdy wydruk próbny wykonany w naszej firmie posiada pasek kontrolny Ugra Fogra - MediaWedge V3.0a.

 

 

Wraz z wydrukiem próbnym klient otrzymuje wyniki kontroli poprawności wykonania proofa w postaci nalepki certyfikacyjnej (z wynikami pomiarów), lub na życzenie klienta certyfikat zgodności wykonanej odbitki próbnej z normą ISO 12647-7, będący jednocześnie raportem z pomiaru paska kontrolnego i przyrównania wyników pomiaru do symulowanej przestrzeni barw. Standardowo próby wykonywane są z symulacją przestrzeni barwnej ISOCoated_v2 lub EuropeISOCoatedFOGRA27, nie ma jednak przeszkód aby zasymulować przestrzeń wskazaną przez zamawiającego (profil dostarczony przez klienta).

 

Doskonałe rezultaty podczas przetwarzania obrazów barwnych uzyskać mozna jedynie biorąc pod uwagę charakterystyki własne każdego urządzenia biorącego udział w procesie obróbki. Niezmiernie istotna jest regularna kalibracja każdego elementu zestawu służącego do proofingu.


X-rite i1 - Zaawansowana kontrola koloru
i1 firmy X-rite to idealny zestaw na rozpoczecie wprowadzania profesjonalnego zarządzania barwą. Spektrofotometr i1Pro to standard przemysłowy dla pomiarów barw oraz najwyższej jakości profilowania.

ColorConfidence - Sprzęd oświetleniowy
Colour Confidence GrafiLite - neutralne światło dzienne.

Sposób postrzegania barw zmienia się w zależności od rodzaju oświetlenia lub kolorów otoczenia. Colour Confidence GrafiLite umożliwia obiektywną analizę wydruków i odbitek w neutralnym, kontrolowanym źródle światła. GrafiLite gwarantuje uzyskanie większej ilości szczegółów oraz podstawę do poprawnej oceny kolorów.

Eizo i Quato - Monitory
Monitory Eizo oraz Quato zostały specjalnie zaprojektowane do kontroli koloru w przygotowywaniu materiałów do druku. To wzór niedoścignionej jakości, innowacyjności, a przede wszystkim ogromne spektrum wyświetlanych barw. Bardzo dobrze sprawują się w typowych pracach graficznych oraz w symulacji barw druku na ekranie (ISO 12647-2), m.in w takich programach jak Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign, Aperture lub Corel.


Rejestracja | Regulamin
System Xerox 700 pracuje z prędkością do 70 stron A4 na minutę w kolorze i czerni, wykorzystując opatentowany przez Xerox toner chemiczny EA, dzięki któremu w krótkim czasie możliwe jest uzyskanie charakterystycznego dla offsetu matowego efektu.