Biznes KartyWizytówkiUlotkiPapiery firmowePlakatyKoperty firmoweNotesyTeczkiKarty pocztoweKalendarzeKatalogiSegregatoryPlaneryDruk wielkoformatowyPodkładki pod mysz
NaświetlarniaSkanowanieDruk cyfrowyProof cyfrowy
SpiralowanieBroszurowanieZbieranieFoliowanielakierowanieOprawa klejonaListwowanieDziurkowanieNumerowanieNacinanieRegistryBigowanie i perforacja
Naświetlarnia

Posiadamy naświetlarki:

Xcalibur 45LE firmy Agfa

Naświetlarka :Xcalibur 45LE firmy Agfa, jest bardzo szybką termiczną naświetlarką do płyt nowej generacji, która wykorzystuje przełomową technologię HD-CTPTM (High-Definition Computer-to-Plate), zapewniającą ultra wysoką jakość naświetlonego obrazu i drukowność nie do pokonania.

Agfa Xcalibur 45 to niezawodna konstrukcja z bębnem zewnętrznym o wydajności do 20 pełnoformatowych płyt na godzinę w rozdzielczości do 2400 dpi.

Urządzenie, dzięki zwartej budowie zajmuje mało miejsca i zapewnia niezwykle łatwą obsługę.   Operatorzy maszyn drukujących zorientują się, że płyty wykonane za pomocą systemu Xcalibur 45LE, charakteryzują się doskonałą drukownością ułatwiającą osiągnięcie wspaniałych efektów w procesie drukowania. Charakteryzują się - dokładnym obrazowaniem, prawidłowym registrem, a także wyjątkową jakośćą na całej powierzchni płyty.

Dane techniczne naświetlarki Xcalibur 45LE firmy Agfa

  • system naświetlania: termiczny, w podczerwieni 830 nm, głowica GLV

  • minimalny format płyty: 450 x 250 [mm]

  • maksymalny format płyty: 1160 x 820 [mm] uzależniony od wywoływarki

  • grubość płyty: od 0,15 do 0,40 [mm]

  • stosowane płyty: Thermostar P970

  • technologia rastrowania: Agfa Balanced Screening, Adobe Accurate Screens, Agfa Sublima (210 lpi)

  • rozdzielczość naświetlania: 1200, 2400 dpi

  • szybkość naświetlania: 10 płyt na godzinę

 Agfa Acento II E / Agfa Acento II S

 

System Acento zaprojektowano dla potrzeb użytkowników maszyn drukujących B2, którzy chcą zwiększyć wydajność i jakość swojej produkcji. Łączy on wysoką niezawodność ze sprawdzonymi zyskami wynikającymi z użycia płyt naświetlanych cyfrowo.

Naświetlarka z bębnem wewnętrznym umożliwia naświetlanie płyt w formatach od 324 x 370 mm do 830x660mm oraz pozwala uzyskać bardzo dobre parametry naświetlenia blachy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom w ciągu godziny można naświetlić około 30 płyt (Acento E 10 płyt/h, Acento S 20płyt/h) w rozdzielczości 2540 dpi. Maksymalna rozdzielczość to 3600 dpi.

 

 

Dysponujemy płytami CTP:

 

Agfa Energy Elite (płyta pozytywowa)

 

Technologia nie wymagająca wypalania

Dwuwarstwowa budowa płyt :Energy Elite wykorzystuje wytrzymałą chemicznie warstwę dolną pozwalającą na osiąganie wysokich nakładów bez konieczności termicznego hartowania. :Energy Elite wytrzymują nakład do 350 000 odbitek w bardzo trudnych środowiskach drukowania (do 100 000 odbitek przy użyciu farb UV i metalicznych). Jakkolwiek nie jest to wymagane, to można zastosować wypalanie gotowych form drukowych co pozwala na podwojenie uzyskiwanych nakładów.

 

:Energy Elite – wysoka jakość obrazu

:Energy Elite jest to płyta pozytywowa charakteryzująca się wysokim kontrastem rysunku i bezproblemową obróbką w świetle dziennym.

 

:Energy Elite – bezkompromisowa drukowność

Zastosowanie technologii Flat Substrate zapewnia bardzo dobre zachowanie w trakcie drukowania na różnorodnych maszynach offsetowych.

 

:Energy Elite – wysokie nakłady bez wypalania

Płyty :Energy Elite pozwalają na osiąganie doskonałych efektów drukowania nawet w bardzo niesprzyjających warunkach bez konieczności ich wypalania.

 

Agfa azura TS (płyta negatywowa)

 

Termoczuła płyta nie wymagająca obróbki chemicznej - Rewolucja w CtP

:Azura TS wykorzystuje technologię ThermoFuse, aby w sposób fizyczny połączyć elementy warstwy kopiowej z aluminiowym podłożem, eliminując tym samym chemiczny proces obróbki. Efektem tego jest stabilny i przewidywalny w użytkowaniu system CtP. Prostota, jako immanentna cecha płyt :Azura TS w naturalny sposób zapewnia najszerszą tolerancję obróbki wśród wszystkich rozwiązań CtP. Dzięki eliminacji procesu chemicznego, zminimalizowano ilość odpadów oraz skrócono proces przygotowania form drukowych.

 

Zastosowania

Płyty :Azura TS są doskonałym rozwiązaniem przy niskich i średnich nakładach, oraz w systemach CtP o średniej wydajności. Są dostępne we wszystkich typowych formatach maszyn ćwierć, pół i pełnoformatowych. :Azura TS zapewnia reprodukcję w zakresie 2-98 % przy liniaturze 200 lpi i pozwala osiągać nakłady do 100 tys. odbitek, zależnie od stanu maszyny i rodzaju pracy.

 

Brak zmienności procesu

:Azura TS jest prostym rozszerzeniem każdego systemu termicznego. Nie stosując obróbki chemicznej jest rozwiązaniem prostym i stabilnym. Zachowuje łatwość obróbki w świetle dziennym i jest możliwa do użycia w dowolnej naświetlarce termicznej.

 

Brak specjalnych zabiegów na maszynie drukującej

:Azura TS współpracuje z powszechnie stosowanymi środkami, które można spotkać w drukarni, dzięki czemu nie ma potrzeby zmieniać farb, roztworów zwilżających czy dodatków alkoholowych. Zapewnia stabilne drukowanie bezpośrednio z ziarnowanego i elektrochemicznie utlenianego podłoża aluminiowego przy zachowaniu szerokiej tolerancji.

 

Wysoka jakość drukowania

:Azura TS zapewnia reprodukcję tonów w zakresie 2-98% dpi przy liniaturze 200 lpi. Pozwala na osiąganie do 100 000 odbitek zaleznie od stanu maszyny i rodzaju pracy.

 Filmy wykonujemy na naswietlarkach:

 

DotMate 7500p - CTF do formatu B2+
Rodzina naświetlarek DotMate 7500 została stworzona z myślą o wymagających klientach. Wysoka powtarzalnośc (+/- mikronów) naświetlania, związana z zastosowaniem nieruchomego bębna i wirującego lustra, format B2+, system perforacji, wbudowana wywoływarka oraz system zamkniętego obiegu wody czyni z niej idealne rozwiązanie.

 

Nasz RIP obsługuje PostScript Level 2 i format PDF. Wyposażony jest w opcję HPS (Harlequin Precision Screening) zapobiegającą powstawaniu efektu mory. Opcja ta pozwala generować dodatkowe poziomy szarości, nawet do ponad 4000.Rejestracja | Regulamin
Profil ICC to zbiór danych (pliki o rozszerzeniu .icc), które charakteryzują kolor wejścia albo wyjścia urządzenia, zgodnie z normami ogłoszonymi przez International Color Consortium (ICC).