Biznes KartyWizytówkiUlotkiPapiery firmowePlakatyKoperty firmoweNotesyTeczkiKarty pocztoweKalendarzeKatalogiSegregatoryPlaneryDruk wielkoformatowyPodkładki pod mysz
NaświetlarniaSkanowanieDruk cyfrowyProof cyfrowy
SpiralowanieBroszurowanieZbieranieFoliowanielakierowanieOprawa klejonaListwowanieDziurkowanieNumerowanieNacinanieRegistryBigowanie i perforacja
Xerox - informacje

 

Xerox Digital Colour Press - System Xerox 700 pracuje z prędkością do 70 stron A4 na minutę w kolorze i czerni, wykorzystując opatentowany przez Xerox toner chemiczny EA, dzięki któremu w krótkim czasie możliwe jest uzyskanie charakterystycznego dla offsetu matowego efektu. Dzięki mikroskopijnym cząsteczkom tonera system z dużą dokładnością drukuje półtony, subtelne przejścia tonalne i cienie. Urządzenie pracuje na szerokiej gamie mediów.

 

Specyfikacja urządzenia:

  • format max 33x480 mm
  • gramatura: od 64 g/m2 do 300 g/m
  • rozdzielczość: 2400x2400 przy liniaturze 150 do 600 lpi
  • pasowanie: z dokładnością (awers/rewers) +/ - 1,0 mm
  • papier: powlekany, niepowlekany

 

Xerox - cennik
Oce - informacje

Océ VarioPrint 2110oferujemy druk czarno-biały na wysokonakładowej drukarce cyfrowej Océ, która daje szeroki wachlarz zaawansowanych możliwości druku na różnych podłożach, zakładkach, a także na kolorowych wkładkach uprzednio zadrukowanych w technologii offsetowej. System ten idealnie nadaje się do druku książek, broszur, prac naukowych, formularzy, zapewniając jednocześnie krótki czas realizacji zleceń.

 

Unikalne technologie Océ w zakresie kopiowania, drukowania i skanowania, sprawiają że Océ VarioPint 2110 drukuje wszystkie obrazy z niezwykłą precyzją i liniaturą 125 linii na cal, odzwierciedlając przy tym półtony i ciemne partie obrazu. Océ Copy Press w rzeczywistości równo i starannie "wprasowuje" toner w papier, tak jak przy druku offsetowym - z tą jednak różnicą, że w celu uzyskania wydruków wysokiej jakości nie ma potrzeby stosowania wystokich temperatur tak jak to ma miejsce w przypadku technologii kserograficznej.

 

Océ VarioPrint 2110, zasilany przez Image Controller, zaprojektowano z myślą o wykonywaniu wielu zadań jednoczeście, aby w ten sposób uzyskać niespotykaną dotąd wydajność. Drukowanie z włączoną funkcją RIP umożliwia rozpoczęcie drukowania, pomimo iż pozostała część zadania znajduje się jeszcze w fazie ripowania. Inteligentna funkcja ustawiania zadań w kolejce "produkcyjnej" pozwala uzyskać 100% wydajności. Funkcja ta pozwala drukować 91 obrazów A4 na minutę przy jednoczesnym skanowaniu i przygotowywaniu kolejnych zadań do wydruku/kopiowania.

Możliwość uzupełniania nośnika podczas drukowania, automatycznie przełączanie się podajników, drukarka, która nie zwalnia nawet przy drukowaniu złożonych dokumentów (zakładek, wkładek, dokumentów tekstowych i/lub ilustracyjnych, itp.) - to wszystko sprawia, że standardowo Océ VarioPrint 2110 może wydrukować 5400 arkuszy w ciągu godziny.

Specyfikacja urządzenia:

  • druk jednostronny i dwustronny
  • gramatura od 60-250 g/m2
  • Format max: A3+ (305x440mm)
  • Personalizacja dokumentów (kod kreskowy)
  • Zszywanie do 80 kartek (oraz usługi wykończeniowe we własnej introligatorni)

 

OCE - cennik


Rejestracja | Regulamin
Od 30-04-2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.